Loading...

Airbrush farba perleťová 55 ml — Bronze

bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
kóšer kóšer
Jedlá farba na airbrush Bronze, vhodná aj na aplikáciu štetcom. Balenie 55 ml.
Na sklade 5 ks
U vás pozajtra 2.10.2026

6,10 €
11.1 € / 100ml
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 184,00 recenzie)
91 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Magic Airbrush Colors je farba pôvodne vyvinutá na airbrush s hladkou konzistenciou bez plávajúcich častíc. Rýchlo schne a čistí sa len horúcou vodou alebo alkoholom. Ak nemáte airbrush, môžete použiť rôzne štetce pre rozličné efekty — od jemného nástreku až po kreatívne maľovanie na torty či jedlé figúrky. Magic Airbrush Colors™ neobsahuje glycerol a výborne sa hodí k royal icingu alebo akejkoľvek glazúre; je dostatočne koncentrovaná, takže na výraznú farbu stačia len pár kvapiek.

Objem

Balenie obsahuje: 55 ml

Zloženie produktu

Voda, propylénglykol, E124, E129, červená Alura, E415, E331, E211

Ďalšie informácie

Farba Bronz
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Motek Sugarcraft India Private Limited
KAILASH NAGAR MODEL TOWN, AMBALA CITY Haryana Indie
hello@magiccolours.co.in
www.magiccolours.co.in

Technické parametre

Kategória: Airbrush farba Magic colours
Výrobca Magic Colours
EAN 7290015050357
Kód produktu ABMBRZ

Recenzia

Odporúčam
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Airbrush farba Magic Colours (55 ml) Forest Green ABFOR dortis

Tieto farby majú veľmi hladkú konzistenciu bez viditeľných častíc.

4,10 €
7.5 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba perleťová 55 ml Chestnut Brown

Airbrush farba perleťová Chestnut Brown. Balenie 55 ml.

5,70 €
10.4 € / 100ml

Na sklade posledné 2 kusy

Airbrush farba 55 ml – fialová

Jedlá farba na airbrush, vhodná aj na aplikáciu štetcom. Balenie 55 ml.

4,80 €
8.7 € / 100ml

Na sklade posledný 1 kus

Airbrush farba 55 ml White

Jedlá farba na airbrush White, vhodná aj na aplikáciu štetcom. Balenie 55 ml.

4,80 €
8.7 € / 100ml

Nie je na sklade